این خطوط از یکی از شهرهای انگلستان مانند لندن صادر میشوند و به عنوان خطوط تلفن ثابت در انگلستان شناخته میشوند، شما میتوانید این خطوط را به هر شماره ای در سر تا سر جهان منتقل نمایید و یا آنها را به صندوق صوتی منتقل نمایید. این خطوط به صورت ماهیانه شارژ شده و بر اساس ساعت انتقال مکالمه هزینه های آنها محاسبه خواهد شد.
جهت خرید سیم کارت و یا خطوط مجازی کافیست با ما تماس بگیرید و سیم کارت خود را سفارش دهید دقت نمایید که امکان انتخاب شماره تلفن خاص برای سیم کارت و یا خطوط مجازی ممکن نمیباشد. هزینه سیم کارتهای انگلیسی به همراه هزینه پستی آنها تنها 500 هزار تومان میباشد و هزینه خرید خطوط مجازی انگلستان تنها با 5 ساعت انتقال رایگان تنها 400 هزار تومان میباشد.
شماره‌ی تلفن انگلیس با قابلیت دریافت SMS
سیم کارتهای فوق دارای کلیه خصوصیات سیم کارتهای عادی هستند با این تفاوت که شماره تلفن شما یک شماره از انگلیس میباشد، با استفاده از سیم کارت خود میتوانید در هر کجای دنیا با هرکس که خواستید تماس بگیرید و در تمام نقاط دنیا تماس های خود را دریافت نمایید. همچنین با استفاده از سیم کارت فوق امکان دریافت پیام کوتاه (اس ام اس) و ارسال آن را نیز خواهید داشت.
رومینگ رایگان در بیش از 80 کشور و ایران
همانطور که اطلاع دارید برای استفاده از سیم کارت در خارج از کشور مقصد باید هزینه های زیادی بابت خدمات رومینگ به اپراتور پرداخت شود، ولی با استفاده از این سیم کارتها در بیش از 80 کشور دنیا از خدمات رومینگ به صورت رایگان استفاده خواهید کرد، این به این معنیست که برای استفاده از سیم کارت در کشورهای فوق و دریافت تماس هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.
آنتن‌دهی در بیش از 200 کشور جهان
با استفاده از سیم کارت های فوق در بیش از 200 کشور دنیا در دسترس خواهید بود، این به این معنیست که هرکس با شماره تلفن شما تماس بگیرد تلفن شما زنگ خورده و به راحتی و با اطمینان خاطر میتوانید با دوستان و همکاران خود ارتباط داشته باشید. از مزایای این سیم کارت عدم نیاز به تعویض یا ثبت آن در هر کشو هستید زیرا این سیم کارتها در هر کشوری به صورت اتوماتیک ثبت میشوند.
ثبت نام