دفتر کار مجازی شامل یک دفتر بزرگ در یکی از شهرهای انگلستان می‌باشد که شرکت‌های مختلف در سرتاسر دنیا از آدرس این دفتر استفاده می‌کنند و با استفاده از آدرس فوق مدارک، نامه‌ها و بسته‌های خود را در آدرس فوق دریافت می‌کنند.
سؤال اساسی که اکثر مشتریان در ابتدای امر می‌پرسند این است که آیا بسته‌ها و نامه‌های ما با سایر شرکتها تداخل پیدا نمیکند؟! پاسخ این سوال بسیار واضح است، خیر! فضای دفر فوق بسیار بزرگ بوده و به محض ثبت نام هر کاربر فضای خاصی مختص او به ایشان اختصاص می‌یابد و به محض دریافت نامه یا بسته‌ای به محل خاص خود منتقل می‌گردد.
شرایط دریافت آدرس مجازی
جهت دریافت آدرس مجازی در اگلستان اکثر کشور ها به مدارک زیادی نیاز دارند، مثلا مدارک تایید پرداخت شما و یا تایید آدرس ولی ابه دلیل اینکه خدمات این سایت مستقیما ارائه میگردد از شما به جز کپی پاسپورت مدارک دیگری مطالبه نخواهد شد. لذا پس از انجام پرداخت خود کپی رنگی از پاسپورت خود را برای ما ارسال میکنید و پس از 48 ساعت آدرس شما فعال خواهد شد.
مزایای داشتن آدرس مجازی
بزرگترین مزیت استفاده از خدمات ما راحتی و آرامش در ارائه خدمات میباشد. با استفاده از خدمات ما آدرس خود را در انگلستان تهیه میکنید و از آدرس فوق به عنوان آدرس شخصی خودتان یا شرکتتان استفاده خواهید نمود. همچنین اگر مایل به استفاده از آدرس فوق دهم به نام شرکت و هم به نام شخص خودتان باشید میتوانید از 50% تخفیف ویژه استفاده نمایید.
محدودیت‌های خدمات
در استفاده از آدرس ارائه شده توسط این شرکت محدودیتهایی وجود دارد که شامل موارد فوق میباشد: دریافت مواد شیمیایی در آدرس ما کاملا ممنوع میباشد. دریافت هرگونه اسلحه و یا موارد و تجهیزاتی که توسط دولت انگلستان و ایران ممنوع شده باشد توسط ما به فرستنده عودت داده خواهد شد.
ثبت نام