سایت UKOffice با هدف ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های تجاری و بازرگانی به شرکتها و موسسات ایرانی راه اندازی شده است. این سایت با بهره گیری از مشاورین و وکلای انگلیسی امکانات خاصی را برای شرکتها بزرگ و کوچک در ایران فراهم میکند که برای داشتن آنها شرکتها میبایست ده ها میلیون تومان هزینه کنند.

مهمترین خدمت این سایت ارائه آدرس مجازی به شرکتهای ایرانی میباشد. چنین خدماتی در دنیا بسیار مرسوم است که شرکتهای مختلف با اجاره یک دفتر مجازی در یک کشور خاص شعبه خود را در آن کشور راه اندازی میکنند. این شرکت با اجاره 800 متر مربع فضای تجاری در انگلستان شرایط را برای ارائه خدمات دفتر مجازی به کلیه کاربران فراهم نموده است. این دفتر مختصل کلیه شرکتها بوده و فعالیت این شرکت در انگلستان تحت عنوان گروه زیما (Zima Group) به فعالیت خود ادامه میدهد.

کلیه فعالیت های این شرکت در راستای قوانین کشور انگلستان بوده و هدف اصلی آن گسترش سطح روابط شرکتهای ایرانی با اروپا و جهان میباشد.

این شرکت فعالیت خود را ااز سال 2005 با شراکت با شرکت داوینچی ویرچوال آغاز نمود و پس از مدتی اتصمیم به جدایی از شرکت داوینچنی گرفت. سپس خدمت خود را در زمینه خطوط تلفن مجازیادامه داد و در طول این سالها متاسفانه به دلیل تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران نتوانست تجارت خود را با کشور ایران گسترش دهد ولی پس از مذاکرات انجام شده مابین ایران و کشورهای اروپایی و رفع تحریم ها اقدام به راه اندازی شرکت خود در ایران تحت عنوان شرکت روژان تجارت مهر آینده نمود و فعالیت خود را رسما از ابتدای سال 1395 در ایران آغاز کرد.

لازم به ذکر است علاوه بر خدمات فوق بر اساس تجربه این شرکت اقدام به ارائه خدمات ویژه دیگری نیز نموده است، خدمات مشاوره ای شامل: - ارائه دفتر مجازی واقعی برای شرکتها - ارائه خطوط تلفن قابل انتقال به ایران - ارائه خدمات منشی تلفنی واقعی جهت پاسخگویی به تماسهای تلفنی شما در انگلستان - ارائه خدمات برابر با اصل نمودن مدارک یا نوتاری - ارائه خدمات استعلام های شرکتی و مالی از شرکتهای انگلیسی - ارائه خدمات مشاوره ای جهت ثبت و راه اندازی کالج در انگلستان - ارائه خدمات مشاوره ای جهت ثبت و راه اندازی دانشگاه در انگلستان - ارائه خدمات مشاوره ای جهت ثبت و راه اندازی موسسه مالی در انگلستان و یا بانک در انگلستان - ارائه خدمات مشاوره در یافتن شرکتها معتبر در زمینه مورد نیاز شما - و بسیاری خدمات مشاوره ای دیگر در انگلستان

امید است با بهره گیری از متخصصان ما راه خود را به سوی جهانی شدن برداشته و خود و تجارت خود را جهانی کنید.